Cumming oljemålning

394837

CUMMIMG (samtida): Komposition i turkos, signerad, olja på duk, ca 135x208 cm

Rum 9

Cumming oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2643818
2641750
2 800
2639411
2 600
2639282
2 400
2638957

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 515 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer