Cumming oljemålning

394837

CUMMIMG (samtida): Komposition i turkos, signerad, olja på duk, ca 135x208 cm

Rum 9

Cumming oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2643818
2641750
2 800
2639411
2 600
2639282
2 400
2638957

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.