Vinkoppar och fat Kina

394834

VINKOPPAR, FAT, TALLRIKAR, porslin, Kina, 1700-tal, största fatets diameter 24 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Vinkoppar och fat Kina

Budhistorik (22 bud)
2643783
1 700
2643790
1 600
2643783
2643786
1 400
2643783
1 300

Slutpris SEK:
1 700
172 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.