Vinkoppar och fat Kina

394834

VINKOPPAR, FAT, TALLRIKAR, porslin, Kina, 1700-tal, största fatets diameter 24 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Vinkoppar och fat Kina

Budhistorik (22 bud)
2643783
1 700
2643790
1 600
2643783
2643786
1 400
2643783
1 300

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer