Lennart Jirlow färglitografi

394832

LENNART JIRLOW (född 1936): Musikant, signerad L. Jirlow, 153/310, färglitografi, bladmått ca 76x53,5 cm; oramad

Hanteringsveck, obetydligt gulnad

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Rum 12

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (2 bud)

2639394
2639392

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.