Lennart Jirlow färglitografi

394832

LENNART JIRLOW (född 1936): Musikant, signerad L. Jirlow, 153/310, färglitografi, bladmått ca 76x53,5 cm; oramad

Hanteringsveck, obetydligt gulnad

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Rum 12

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (2 bud)

2639394
2639392

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer