Vas och fat Kina

394831

VAS, FAT, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med figurscener och skrift, vasens höjd och fatets längd 28 cm

fatet med nagg

Orientaliskt, Porslin

Vas och fat Kina

Budhistorik (1 bud)

2639783
2016-07-05 10:48:02

2016-07-08 kl 20:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.