Komposition oljemålning

394830

MONOGRAMISTEN RP (1900-tal): Komposition, signerad RP, etikett a tergo Leif Pettersson, olja på duk, 101x91 cm, oramad

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Rum 9

Komposition oljemålning

Budhistorik (27 bud)
2644216
2644222
3 800
2644216
3 600
2644220
3 400
2644216
3 200

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer