Komposition oljemålning

394830

MONOGRAMISTEN RP (1900-tal): Komposition, signerad RP, etikett a tergo Leif Pettersson, olja på duk, 101x91 cm, oramad

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Rum 9

Komposition oljemålning

Budhistorik (27 bud)
2644216
2644222
3 800
2644216
3 600
2644220
3 400
2644216
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.