Joakim Allgulander

394807

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): White spot, signerad och numrerad Joakim Allgulander, 139/210, gicleetryck, 36x30 cm

Fack 17

Joakim Allgulander
Budhistorik (15 bud)
2646560
1 800
2646552
1 700
2646548
1 600
2646330
2646542
1 400

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer