Joakim Allgulander

394807

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): White spot, signerad och numrerad Joakim Allgulander, 139/210, gicleetryck, 36x30 cm

Fack 17

Joakim Allgulander
Budhistorik (15 bud)
2646560
1 800
2646552
1 700
2646548
1 600
2646330
2646542
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.