Akvarell

394742

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, par vid stranden vid fanö, otydligt monogramsignerad, akvarell, 37x57 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Akvarell
Budhistorik (11 bud)
2651940
900
2651942
850
2651940
700
2651939
650
2651938
600

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer