Akvarell

394742

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, par vid stranden vid fanö, otydligt monogramsignerad, akvarell, 37x57 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Akvarell
Budhistorik (11 bud)
2651940
900
2651942
850
2651940
700
2651939
650
2651938
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.