Ljusstakar 1800-talets första hälft

394735

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, förgylld och patinerad brons, kolonnfot med putti, höjd 32 cm

Slitage, bristningar och lagningar, något stukade

Diverse, Belysning

Monter 9

Budhistorik (19 bud)
2645527
6 200
2645730
6 000
2645527
5 600
2645691
5 400
2645527
5 000

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.