Bojan Kina 1900-tal

394595

BOJAN med LOCK, porslin, Kina, 1900-tal, emaljdekor föreställande lotusblommor, fåglar och kalligrafi, höjd ca 24 cm

Smärre nagg, slitage

Orientaliskt, Porslin

Bojan Kina 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

2643991
2016-07-08 15:39:07

2016-07-08 kl 17:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.