Benno Arzt akryl

394561

BENNO ARZT (född 1941): "I Love You", signerad och daterad Benno Arzt 2011, a tergo betitlad, akryl på pannå, 100x100 cm

Rum 9

Benno Arzt akryl

Budhistorik (8 bud)
2645454
2645453
1 400
2645452
1 300
2645451
2645450
850

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.