Benno Arzt akryl

394561

BENNO ARZT (född 1941): "I Love You", signerad och daterad Benno Arzt 2011, a tergo betitlad, akryl på pannå, 100x100 cm

Rum 9

Benno Arzt akryl

Budhistorik (8 bud)
2645454
2645453
1 400
2645452
1 300
2645451
2645450
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer