Benno Arzt akryl

394557

BENNO ARZT (född 1941): "Gula kullar", signerad och daterad Benno Arzt 09, akryl, 60x70 cm

Benno Arzt akryl

Budhistorik (15 bud)
2648011
1 400
2645884
1 300
2648010
2645884
2645445

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer