Benno Arzt akryl

394557

BENNO ARZT (född 1941): "Gula kullar", signerad och daterad Benno Arzt 09, akryl, 60x70 cm

Benno Arzt akryl

Budhistorik (15 bud)
2648011
1 400
2645884
1 300
2648010
2645884
2645445

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.