Peter Dahl färglitografi

394553

PETER DAHL ( född 1934): Ett blad ur sviten Operabaren, signerad Peter Dahl, 63 / 375, färglitografi, 43x59

Tavelvagn 32

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (13 bud)
2647746
850
2647666
2647670
2647666
750
2647163
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.