Peter Dahl färglitografi

394553

PETER DAHL ( född 1934): Ett blad ur sviten Operabaren, signerad Peter Dahl, 63 / 375, färglitografi, 43x59

Tavelvagn 32

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (13 bud)
2647746
850
2647666
2647670
2647666
750
2647163
700

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer