Thomas Hafström oljemålning

394546

THOMAS HAFSTRÖM (född 1954): Stilleben med jordgubbar, signerad T Hafström, olja på duk, 40x30 cm,

Fack 26

Thomas Hafström oljemålning

Budhistorik (22 bud)
2647956
1 700
2648009
1 600
2647956
2648005
1 400
2647956
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.