Madeleine Pyk färglitografi

394545

MADELEINE PYK (född 1934): "Gondolen", signerad M Pyk, färglitografi, 49x36

Tavelvagn 15

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (11 bud)
2648051
2647592
1 300
2647099
2646517
2644676
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer