Madeleine Pyk färglitografi

394545

MADELEINE PYK (född 1934): "Gondolen", signerad M Pyk, färglitografi, 49x36

Tavelvagn 15

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (11 bud)
2648051
2647592
1 300
2647099
2646517
2644676
850

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.