YRJÖ EDELMANN (1941-2016), "Royal parcel"

394465

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), "Royal parcel", signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 1500 ex, bladstorlek 44x60 cm

Rum 9

YRJÖ EDELMANN (1941-2016),
Budhistorik (7 bud)
2648971
600
2647938
550
2647263
500
2647259
450
2647035

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.