Goya etsning och akvatint

394382

FRANCISCO DE GOYA (Spanien, 1746-1828), Los Caprichos pl. 65: Donde vá mamá, etsning och akvatint, 20,5x16,5 cm, senare avdrag, påskrift daterad 1968 samt stämpel: "LIBROS" Antonio Berdegué, Madrid
LITTERATUR: Harris 100

Goya etsning och akvatint
Budhistorik (17 bud)
2643894
2643811
1 900
2643734
1 800
2643807
1 800
2643734
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 190 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer