Goya etsning och akvatint

394382

FRANCISCO DE GOYA (Spanien, 1746-1828), Los Caprichos pl. 65: Donde vá mamá, etsning och akvatint, 20,5x16,5 cm, senare avdrag, påskrift daterad 1968 samt stämpel: "LIBROS" Antonio Berdegué, Madrid
LITTERATUR: Harris 100

Goya etsning och akvatint
Budhistorik (17 bud)
2643894
2643811
1 900
2643734
1 800
2643807
1 800
2643734
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.