Goya etsning och akvatint

394357

FRANCISCO DE GOYA, portfolio, Goya's Seltene Radierungen und Lithographien, 44 getreue nachbildungen in kupfer- und lichtdruck der Reichsdruckerie herausgeben von Valerian von Loga, Berlin 1907, G. Grotesche Verlagshandlung, reproduktioner i koppartryck och lithografi efter Goya

Ej genomgången

Rum 12

Goya etsning och akvatint

Budhistorik (2 bud)

2643322
2643190

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.