Roald Hansen oljemålning

394179

ROALD HANSEN (född 1938): Husfasad en sommardag, monogramsignerad R H, olja på duk, ca 60 x 60 cm

Oramad

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Rum 12

Roald Hansen oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2647958
3 400
2642299
3 200
2642088
2 800
2642087
2 600
2641269

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer