Roald Hansen oljemålning

394179

ROALD HANSEN (född 1938): Husfasad en sommardag, monogramsignerad R H, olja på duk, ca 60 x 60 cm

Oramad

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Rum 12

Roald Hansen oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2647958
3 400
2642299
3 200
2642088
2 800
2642087
2 600
2641269

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.