Roald Hansen oljemålning

394178

ROALD HANSEN (född 1938): Blomplockning, monogramsignerad R H, olja på duk, ca 60 x 60 cm

Oramad

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Rum 12

Roald Hansen oljemålning

Budhistorik (17 bud)
2644783
5 000
2646684
4 800
2644783
4 600
2645432
4 400
2644783
4 200

Slutpris SEK:
5 000
455 EUR, 525 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.