Joakim Allgulander

393712

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Dusk to Dawn", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 14/50, färglitografi, bildmått 48x70 cm

Fack 32

Joakim Allgulander

Budhistorik (2 bud)

2646670
2637724

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.