Stol 1930-tal

386536

STOL, 1920-tal, skuren dekor, genombruten rygg, sits samt rygg i rotting, lös sits i textil, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Hylla 8

Stol 1930-tal

Budhistorik (6 bud)
2572726
600
2572501
550
2572500
500
2572499
450
2565932

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.