Skrivbordslampor

386012

SKRIVBORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, Luxo, orange metall, längd ca 70, med bordsfäste

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Skrivbordslampor

Budhistorik (6 bud)
2565457
550
2558857
500
2564648
450
2558857
2564646

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.