Lars Jonsson färglitografi

382099

LARS JONSSON (född 1952): Ejdrar, signerad Lars Jonsson, 39/120, ca 49 x 33cm

Tavelvagn 23

Lars Jonsson färglitografi

Budhistorik (28 bud)
2530940
2 600
2530934
2 400
2530930
2530929
2530925
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.