Roj Friberg Tema

362293

ROJ FRIBERG (född 1934): Kustmotive, signerad RF samt daterad -92, blandteknink på papper, 21,5 X 23,5 cm

Ingår i Auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Roj Friberg Tema
Budhistorik (7 bud)
2546707
2546705
2 600
2546702
2546694
1 900
2546691
1 800

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.