Inge Schiöler Tema

362291

INGE SCHIÖLER (1908-1971): "Vårskyar", signerad och daterad Inge Schiöler 1962, pastell, 43x51 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

smärre/obetydlig skada på pappret

Inge Schiöler Tema
Budhistorik (1 bud)

2529940
2016-05-09 00:05:40
12 000

2016-05-16 kl 19:32
Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.