Esias Thorén Tema

362288

ESIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med blad och cirklar, signerad E.Thorén, olja på pannå, 46x38 m

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Esias Thorén Tema

Budhistorik (6 bud)
2546884
6 000
2538131
5 000
2537898
4 800
2537895
2537891
3 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.