Nils Kreuger Tema

362285

NILS KREUGER (1858-1930): Dramatisk slänt mot havet, signerad och daterad N Kreuger 1914, olja på pannå, 49x60 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14, Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Nils Kreuger Tema

Budhistorik (19 bud)
2546840
13 000
2546848
13 000
2546840
12 500
2546834
12 000
2546529
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.