Stellan Mörner Tema

362209

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Storm, signerad samt daterad Mörner 34, olja på duk, 45x55 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan i Göteborg

Stellan Mörner Tema

Budhistorik (16 bud)
2546315
18 000
2546389
17 500
2546315
17 000
2546388
16 500
2546315
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 813 EUR, 2 059 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.