Bergère Louis XVI-stil

379524

BERGÈRE, 1900-talets början, Louis XVI-stil, bronserad, skuren dekor, klädsel i plysch, lös sittplymå, totalhöjd ca 110, 45

Krönet med lagning

Rum 20

Bergère Louis XVI-stil

Budhistorik (7 bud)
2511874
1 600
2509984
2509982
2507606
750
2504852
700

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.