Yrjö Edelmann

362171

YRJÖ EDELMANN (född 1941):"Summary of the control of fluid in black" , signerad Y Edelmann 2007, olja på duk ca 40x30x4,5 cm

Kundcenter

Yrjö Edelmann

Budhistorik (41 bud)
2376754
35 000
2377810
34 000
2376754
33 000
2377793
32 000
2376754
31 000

Slutpris SEK:
35 000
3 525 EUR, 4 004 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.