Don Leicht

361981

DON LEICHT (född 1946): "Mother's Day", signerad, dedikerad, betitlad och daterad a tergo "For Francis mon ami (For the Swedish show)-Don Leicht-Gracie Square Hospital Night after Mother's day 79), blandteknik på metall, 47x47 cm
Proveniens: Anders Torberg Gallery, Lund

Rum 21

Don Leicht

Budhistorik (24 bud)
2388677
1 700
2388657
1 600
2388653
2387584
1 400
2388650
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.