Pär Lindblad oljemålning

361611

PÄR LINDBLAD (1907-1981): Vandrare, signerad Pär Lindblad, daterad 44, olja på pannå, 52x51 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Pär Lindblad oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2411269
3 800
2419431
3 600
2411269
3 400
2411835
3 200
2411269

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.