Skål med lock Hans Hedberg

361595

HANS HEDBERG, skål med lock, i form av mussla, starkeldsfajans, röd glasyr, Biot, signerad, höjd 8,5, längd 21 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Nagg

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Skål med lock Hans Hedberg

Budhistorik (12 bud)
2431593
2419132
2 800
2417238
2 600
2417132
2 400
2417237

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.