Niki de Saint-Phalle färgserigrafi

361583

NIKI DE SAINT-PHALLE (1930-2002): "I am a beautiful camel", signerad N. de Saint Phalle, 5/115, serigrafi och litografi i färger, 61x50 cm
Proveniens: Scandic Hotel Continental, Stockholm
Utställd: Moderna Museet, Stockholm 20 april-27 oktober 2013

Kundcenter

Budhistorik (8 bud)
2368588
5 200
2366652
5 000
2366508
4 400
2362436
2357915
2 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.