David Svensson"Folding Painting - Perfect Lovers"

361401

DAVID SVENSSON (född 1973): "Folding Painting - Perfect Lovers", signerad och daterad på baksidan David Svensson 2003, billack på aluminium, 178x155 cm

PROVENIENS: Galleri Magnus Åklundh, Malmö

Konst, Skulpturer, Temaauktion, Contemporary Selected

Nybrogatan 32, Stockholm

David Svensson

Budhistorik (6 bud)
2368451
1 300
2368121
2367387
850
2364107
2359027
550

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.