Barton lidice Benes

361287

BENES, Barton Lidice (född 1942): "Toothbrush", signerad och daterad Barton Lidice Benes 1992, objekt/collage i glasad trälåda, 41x38x9 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Tavelvagn 5

Barton lidice Benes

Budhistorik (31 bud)
2385619
2 800
2385611
2 600
2385609
2 400
2385606
2385603

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.