Italo Scanga, skulptur

361273

ITALO SCANGA (USA, 1932-2001), djurhuvud, signerad och daterad på mässingsplatta Italo Scanga 1982, bemålat trä, höjd 43 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Skulpturer

Monter 6

Italo Scanga, skulptur

Budhistorik (37 bud)
2379488
3 600
2379486
3 400
2379449
3 200
2379483
3 200
2379449

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.