Susan Weil Equinox

361269

SUSAN WEIL (USA, född 1930): "Equinox", veckat papper signerad Susan Weil 1979, numrerad 12/60, bladmått ca 54x125
Proveniens: Anders Tornberg Gallery, Lund

Rum 9

Susan Weil Equinox

Budhistorik (16 bud)
2376539
3 200
2373426
2374034
2373426
2 400
2372291

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.