Olle Bonniér färglitografi

360779

OLLE BONNIÉR (född 1925): Komposition, signerad, färglitografi, 209/260, bladmått ca 47x63 cm

Fack 16

Olle Bonniér färglitografi
Budhistorik (15 bud)
2364201
900
2363735
850
2364200
850
2363735
2364199
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.