Roberto Matta färgetsning

360771

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition med figurer, signerad, färgetsning, ca 16 x 23 cm

Fack 52

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (20 bud)
2367313
2367155
2 800
2367312
2 600
2367155
2 400
2367311

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.