André Lanskoy färglitografi

360760

ANDRÉ LANSKOY (1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy, numrerad 11/70, daterad 1948, färglitografi, ca 30x23 cm

Fack 17

André Lanskoy färglitografi
Budhistorik (9 bud)
2367296
750
2367294
700
2367291
650
2367293
600
2367291
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.