Stig Jonzon oljemålning

360706

STIG JONZON (1913-87): Kalmarmotiv, olja på pannå, signerad och daterad Stig Jonzon 1946, 60x72 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 48

Stig Jonzon oljemålning

Budhistorik (21 bud)
2367258
3 800
2366825
3 600
2367255
3 600
2366825
3 400
2367052
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.