Ink on silk

359767

SCROLL, tusch på siden, Kina, 1900-tal, kalligrafi, ca 46 x 136 cm
INK ON SILK, calligraphy, 20th century, c. 46 x 136 cm

Slitage och skador

Orientaliskt, Konst

Ink on silk

Budhistorik (1 bud)

2354572
2016-02-25 15:52:08

2016-03-01 kl 11:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.