Terrin med lock Kina

358206

TERRIN med lock, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, höjd 29, 35 x 25 cm

Flertal lagningar

Orientaliskt, Porslin

Rum 7

Terrin med lock Kina

Budhistorik (8 bud)
2381905
3 400
2381902
2381295
2379304
500
2377600
450

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.