Patek Philippe, herrarmbandsur

357922

PATEK PHILIPPE, herrarmbandsur, 18 k guld, ca 1970, ref: 3468, manuell, plexiglas, silverfärgad urtavla, orignalarmband samt spänne i 18 k, diameter 33 mm, inkl. cerftifikat, ej tillhörande Cartierbox

Glas med smärre repor, obetydligt slitage

Fashion, Väskor, accessoarer, Klockor/Ur, Herrklockor, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (22 bud)
2427521
36 000
2418349
35 000
2427518
35 000
2418349
33 000
2414865
32 000

Slutpris SEK:
36 000
3 625 EUR, 4 118 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.