Byrå med stenskiva

357880

BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanerad i olika träslag, med dekor i intarsia, mässings beslag och dekor, höjd 78, 120 x 50 cm, nyckel finns

Rum 12

Byrå med stenskiva

Budhistorik (19 bud)
2367271
4 200
2367268
2367270
2367268
3 800
2367264
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.