LIsa Williamson, "Boulder"

357837

LISA WILLIAMSON (USA, född 1977): "Boulder", daterad 2009, emalj och tyg på duk, 54x41 cm

PROVENIENS: ,
CCA Andratx, Andratx
(acquired directly from the artist)
Art Foundation Mallorca, Spanien

UTSTÄLLD:
CCA Andratx, Mallorca Spanien

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Temaauktion, Temaauktion

LIsa Williamson,

Budhistorik (4 bud)

2366292
3 200
2366290
2 800
2366287
2354409

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.