Elina Brotherus "FUJI-MI5"

357828

ELINA BROTHERUS (Finland, född 1972): "FUJI-MI5", signerad och daterad på baksidan Elina Brotherus 2008, edition 1/6, 70x81 cm

PROVENIENS:
CCA Andratx, Andratx
Art Foundation Mallorca, Spanien

UTSTÄLLD:
CCA Andratx, Mallorca Spanien

Konst, Fotografi, Nutida, Fotografi, Temaauktion, Temaauktion

Elina Brotherus

Budhistorik (8 bud)
2370196
6 000
2370179
4 800
2370175
4 600
2370174
4 400
2370171
4 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.