Elina Brotherus "FUJI-MI4"

357826

ELINA BROTHERUS (Finland, född 1972): "FUJI-MI4", signerad och daterad 2008, edition 1/6, c-print, 70x86 cm

PROVENIENS:
CCA Andratx, Andratx
Art Foundation Mallorca, Spanien

UTSTÄLLD:
CCA Andratx, Mallorca Spanien

Konst, Fotografi, Nutida, Fotografi, Temaauktion, Temaauktion

Rum 7

Elina Brotherus

Budhistorik (1 bud)

2352372
2016-02-24 15:53:53

2016-03-02 kl 13:16
Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.