Dragos Badita - painting

357822

DRAGOS BADITA (Rumänien, född 1987): "Hands", (2) signerade och daterade Dragos Badita 2009/2010, olja på duk, diptyk

PROVENIENS:
CCA Andratx, Andratx
Art Foundation Mallorca, Spanien

UTSTÄLLD:
CCA Andratx, Mallorca Spanien

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Temaauktion, Temaauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Dragos Badita - painting

Budhistorik (8 bud)
2370002
16 000
2370001
14 000
2368236
8 000
2363679
3 200
2363677

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.